لینک های مرتبط

قیمت های آنلاین

۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نفت به پروژه‌های عام‌المنفعه خوزستان اختصاص یافت

۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نفت به پروژه‌های عام‌المنفعه خوزستان اختصاص یافت
مدیریت نظارت بر طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، ۳۲۹ پروژه عام‌المنفعه استان خوزستان را با تخصیص اعتباری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان تکمیل کرده است.

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز که متولی اجرای پروژه‌های مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران است، در واکنش به اظهارات جهانشاه ارزانی بیرگانی، مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان که در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس مدعی شده «وزارت نفت از مهرماه پارسال تاکنون یک ریال در بحث مسئولیت‌های اجتماعی هزینه نکرده است»، اعلام کرد: مدیریت نظارت بر طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز در بازه زمانی مورد اشاره مدیرکل محترم امور مالیاتی استان خوزستان (از مهرماه ۹۸ تاکنون)، ۲۸۸ پروژه عام‌المنفعه را با تخصیص ۲۵۴ میلیارد تومان اعتبار در استان خوزستان تکمیل کرده است.

بر مبنای اعلام مدیریت نظارت بر طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز، این مدیریت در سال ۹۸ در مجموع ۲۳۸ پروژه عام‌المنفعه استان خوزستان را با تخصیص ۲۷۴ میلیارد تومان اعتبار تکمیل کرده است. از ابتدای سال ۹۹ تاکنون نیز در این استان، ۹۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان از سوی این مدیریت تکمیل و اجرایی شده است. به این ترتیب از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، هزینه‌کرد مدیریت نظارت بر طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز در پروژه‌های عام‌المنفعه استان خوزستان بالغ بر ۲۹۸ میلیارد تومان بوده که از این میان، ۲۵۴ میلیارد تومان اعتبار در بازه زمانی مورد اشاره در خبر یادشده، یعنی از ابتدای مهرماه سال ۹۸ تاکنون تخصیص یافته است.

ارقام ذکرشده، جدا از اعتبارهایی است که شرکت‌های نفتی مستقر در استان خوزستان نیز به اجرای طرح‌های مسئولیت‌های اجتماعی اختصاص می‌دهند.
 

دفتر مرکزی

gmapساری، میدان شهدا، بلوار طالقانی، نبش خیابان شهابی، مجتمع اداری حافظ، طبقه2
01133118901
01133118908

دفتر تهران

gmapخیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نبش کوچه ساعی دوم، پلاک 40، ساختمان سیمای ساعی طبقه 10 واحد 38
02188208215
02188646623

پالایشگاه

gmapسمنان، شاهرود، کیلومتر 15 جاده دامغان، جاده اختصاصی ایستگاه راه آهن کلاته خان
02332500480
02332500490

طراحی سایت توسط AIO coders